KIM

JESTEM?

Wiedza i doświadczenie wypracowane przez lata z pasji do sportu.

Jakub Czaczkowski

Dlaczego ja?

Ponad 19 lat doświadczenia w sporcie i 9 lat aktywnej edukacji z zakresu budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu. Na początku, aby pomóc sobie samemu być lepszym sportowcem. Dzisiaj pomagam innym osiągnąć ich sportowe cele, zbudować wymarzoną sylwetkę lub przywrócić aparat ruchu do optymalnej formy. 

Wiedza

Wizytówką mojej wiedzy jest dyplom z wyróżnieniem ‘‘Bachelor Of Science Strength And Conditioning With Honours’’, który zdobyłem po ukończeniu trzyletnich studiów na kierunku Strength & Conditioning na Brytyjskiej uczelni wyższej Bucks New University.

Doświadczenie

Niezliczone godziny na boisku piłkarskim, treningach MMA i brazylijskiego jiu-jitsu pozwoliły mi doskonale zrozumieć działanie ludzkiego organizmu oraz były zapalnikiem do zgłębiania wiedzy, aby być lepszym sportowcem.

1 %
Zadowolonych klientów
+ 0 h
Przeprowadzonych treningów​

Trenuj ze mną

Wiedza

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie!​

Rudy Kot
Rudy Kot
2022-05-07
Podjęłam według mnie ważną decyzję a Kuba sprawił, że ani wiek ani mój brak czasu nie był przeszkodą. Okazało się, że największym motywatorem do pracy stał się właśnie on. Przez 7 miesięcy pracowaliśmy regularnie. Miałam sceptyczne podejście na początku, ale pełen profesjonalizm, dostosowanie ćwiczeń do mojego poziomu, duża motywacja oraz nieschodzący z twarzy uśmiech trenera udowodnił, że jak się chce to można. Osiągnęliśmy wspólnie dużą poprawę a w planach jest na pewno kontynuacja. To był super wybór, najlepszy trener 😀
Bartłomiej Ujma
Bartłomiej Ujma
2022-05-06
Polecam Kubę z czystym sumieniem. Pracowałem z wieloma trenerami i rzadko spotykam ludzi z tak wysokim poziomem wiedzy i zaangażowaniem w trening i prowadzenie podopiecznych. To trener personalny na pięć gwiazdek!
Kasia Meredyk
Kasia Meredyk
2022-04-06
Bardzo polecam. Kuba to bardzo profesjonalny trener, który poświęca sto procent uwagi klientowi podczas treningów. Posiada niesamowicie duże doświadczenie, którym dzieli się na każdym treningu 🙂
Patrycja
Patrycja
2022-02-28
Świetny trener z indywidualnym podejściem do każdego podopiecznego. Ma ogromną wiedzę merytoryczną jak i praktyczną. Atmosfera na treningach jest luźna, lecz Kuba nigdy nie pozwoli odpuścić nawet jednego powtórzenia znienawidzonego ćwiczenia. Szczerze polecam komuś kto potrzebuje motywacji i wsparcia w treningach.
Riad Abbaszade
Riad Abbaszade
2022-02-04
I’m Riad Abbaszade and i’m a football player.Jackub coach help me with my performance.Thank you the best coach🙏🏽
Flying Raijin LEVEL3
Flying Raijin LEVEL3
2022-02-02
I’m a footballer here in Poland and Jakub has helped me improve many aspects of my game. He was able to improve my form for exercises I thought I was doing correctly so that less repetitions reaped higher rewards and more benefits. His tips are easy to understand and I quickly saw improvements in my first acceleration and longer distance sprint speed on the field. He puts time and effort into a your personal training program and makes it specific to meet your level and goals. If you stick to it, you will definitely see the improvements you need 💪🏾 He also speaks English and works with several other clients who speak English, so if you are coming from overseas, Jakub is a good option for you.
Aleksandra Strzelczyk
Aleksandra Strzelczyk
2022-01-22
Pod skrzydła Kuby trafiłam z okropnym bólem kręgosłupa z powodu pracy siedzącej. Współpracujemy już ponad pół roku i czuję wyraźną poprawę samopoczucia, ale przede wszystkim zniknął bardzo uciążliwy ból pleców. Regularne ćwiczenia wzmacniające pozwoliły na ukojenie dyskomfortu i wzmocnienie mięśni kręgosłupa, także z czystym sumieniem polecam treningi z Kuba.
Maciek M
Maciek M
2022-01-14
Kuba doskonale podszedł do rozpoznania moich potrzeb jako osoby wracającej do aktywności, dostosował plan do bardzo napiętego terminarza i udzielił mi wielu cennych wskazówek. Od rozpoczęcia naszej współpracy zauważyłem dużą poprawę samopoczucia i mnóstwo radości z ćwiczeń. Szczerze polecam!
Kajal Mahobia
Kajal Mahobia
2022-01-03
Kuba is a really cool guy and has a great knowledge of training. He is understanding and helps you with not just exercises but also a perfect diet for your fast results. I highly recommend him, your investment in him won’t go wasted.
Sylwia Guzek
Sylwia Guzek
2021-12-06
Polecam treningi z Kuba, za indywidualne podejście, ćwiczenia dostosowane do osoby i jej możliwości. Dzięki tym treningom i wzmacnianiu odpowiednich mięśni nie odczuwam już tak bólu pleców. Trenujemy razem już któryś miesiąc i jestem bardzo zadowolona.

Zarezerwuj darmową konsultacje i próbny trening!

Satysfakcja

Niezmierną radość i satysfakcję daje mi patrzenie na proces jak moi klienci pokonują bariery i osiągają swoje cele.