Przygotowanie

Fizyczne

Trener Przygotowania Motorycznego

Przygotowanie fizyczne

Trening z zakresu przygotowania fizycznego jest skierowany dla osób chcących rozwinąć swoje cechy fizyczne, aby poprawić aspekty motoryczne dla swojej dyscypliny sportu. 

Ideą treningu fizycznego jest rozwój ogólnych cech sprawności takich jak zwinność, szybkość czy skoczność. Łączy on w sobie trening siłowy, szybkościowy, plyometryczny oraz systemów energetycznych. Ważną częścią tego treningu jest rownież prewencja przed kontuzjami oraz kształtowanie optymalnych wzorców ruchowych.

Na pierwszej konsultacji wykonuje serie testów diagnostycznych, siłowych oraz motorycznych w celu oceny i poznania twojego organizmu. Na podstawie wywiadu oraz wyników z testów dostaje pełen obraz kondycji twojego organizmu na podstawie którego opracuję strategię treningową adresującą twój cel oraz twoje słabe punkty, ponieważ jesteś tak sprawny jak twój najsłabszy punkt. 

 

Trener Przygotowania Motorycznego

Stań się najsprawniejszą wersją siebie

Trening siłowy

W celu osiągnięcia maksymalnego potencjału fizycznego potrzebujesz silnych mięśni i wydajnego układu nerwowego. Dlatego trening siłowy to podstawa w rozwoju każdego sportowca. Pozwala on na rozwój siły oraz wykształcenie mocy, co przekłada się na najwyższą wydajność w twoim sporcie.

Trening kondycyjny

Kształtowanie systemów energetycznych jest kluczowym aspektem niemal w każdej dyscyplinie sportu. W zależności od charakterystyki zawodnika, specyfiki dyscypliny oraz stopnia wytrenowania musimy zbalansować rozwój systemów energetycznych takich jak fosfagenowego, glikolitycznego i tlenowego.

Prewencja urazów i kontuzji

Prewencja urazów i kontuzji jest najważniejszym elementem treningów. Poprzez zdiagnozowanie i eliminacje słabych ogniw w łańcuchu kinetycznym maksymalnie zminimalizujemy ryzyko kontuzji oraz podniesiemy wydajność aparatu ruchu.

Świadomość

Treningi ze mna to nie tylko wykonywanie zadań. Stawiam na edukacje podczas treningów. Po współpracy ze mną zabierzesz swój organizm tam, gdzie chcesz!

Periodyzacja treningowa

Indywidualnie zaprojektowana strategia treningowa do twoich możliwości, aby zapewnić liniowy rozwój oraz zminimalizować ryzyko stagnacji i przetrenowania.

Biomechanika

Świadomość poprawniej biomechaniki aparatu ruchu przekłada się na zwiększenie wydajności i ekonomii poruszania się oraz na drastyczne zmniejszenie ryzyka powstania kontuzji. Przeniesiesz swoją zwinność na wyższy poziom.

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie!​

Wypełnij formularz i umów się na darmowy trening.

Jak mogę Tobie pomóc?

Satysfakcja

Niezmierną radość i satysfakcję daje mi patrzenie na proces jak moi klienci pokonują bariery i osiągają swoje cele.