Trening

Personalny

Trener personalny warszawa

Trening Personalny

Treningi personalne są skierowanie dla osób chcących zadbać o swój organizm. Pomogę Ci zbudować wymarzoną sylwetkę, poprawić funkcjonowanie organizmu, wyeliminować dolegliwości bólowe i wzmocnić organizm na lata.

Treningi ze mną to nie tylko wykonywanie określonych zadań. Podczas treningów przekazuję wiedzę w taki sposób, aby podopieczny w przyszłości mogł wykorzystać nabytą praktykę i samodzielnie stawiać kolejne kroki w bezpieczny i efektywny sposób. 

Na pierwszej konsultacji wykonuje serie testów diagnostycznych w celu oceny i poznania twojego organizmu. Na podstawie wywiadu oraz wyników z testów diagnostycznych dostaje pełen obraz kondycji twojego organizmu na podstawie, którego opracuję strategię treningową adresującą twój cel oraz twoje słabe punkty, ponieważ jesteś tak sprawny jak twój najsłabszy punkt. 

 

Trenuj ze mną

Stań się najsprawniejszą wersją siebie

Świadomość

Treningi personalne to nie tylko wykonywanie poleceń. Zawsze edukuje tak, abyś mógł w przyszłości zadbać o swój organizm.

Popraw stan zdrowia i samopoczucie

Rozpędź swój organizm, a to zwiększy twoją pewność siebie i samopoczucie

Strategia treningowa

Indywidualnie zaprojektowana strategia treningowa dopasowana do twoich aktualnych możliwości, aby zapewnić jak najefektywniejszy process treningowy.

Lepsza kondycja psychiczna

Trening fizyczny, sen oraz dieta mają kluczowy wpływ na kondycje psychiczną. Obniż poziom stresu i zyskaj silną mentalność.

Wymarzona figura

Pomogę Ci zrzucić zbędne kilogramy, zbudować masę mięśniową, a w rezultacie wypracować wymarzoną sylwetkę. Wysportowana sylwetka to większa pewność siebie!

Witalność

Wyeliminuj dolegliwości bólowe, usprawnij swoje ciało i ciesz się brakiem ograniczeń.

Zwiększone libido

Badania pokazują, że ćwiczenia mają natychmiastowy wpływ na libido. Odpowiednio zaprojektowany trening siłowy pozytywnie wpłynie na twój układ hormonalny.

Wzmocnij odporność

Aktywność fizyczna poprawia skuteczność białych krwinek w walce z wirusami i bakteriami oraz sprzyja ich namnażaniu. To wszystko sprawi, że choroby się od Ciebie odbiją!

Spowolnij proces starzenia

To nie wiek, a całokształt naszych poczynań wpływają na nasz biologiczny wiek. Zadbaj o aktywność fizyczną i oszukaj swój licznik.

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie!​

Wypełnij formularz i umów się na darmowy trening.

Jak mogę Tobie pomóc?

Satysfakcja

Niezmierną radość i satysfakcję daje mi patrzenie na proces jak moi klienci pokonują bariery i osiągają swoje cele.